Käesoleval lehel oste sooritades kinnitab ostja oma nõusolekut alljärgnevate ostutingimustega.

Hinnad

Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. 

Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Taganemisõigus

Kui kättesaadud kaup ei vasta tellitule, on kauba tellijal õigus nõuda kauba tagastamist 15 päeva jooksul. Kauba tagastamisega seotud kulud katab müüja. Kauba tagastamisel peab kaup olema kasutamata.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@311garage.ee või helistada telefonil: (+372) 53 411 367. 
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.